Benefity Business Class | Eurolines.cz - Vaše spojení Evropou

Benefity Business Class

Business Class Eurolines nabízí mnohem větší prostor i pohodlí a skvělé podmínky pro práci i zábavu s wi-fi připojením na linkách po celé Evropě. Díky speciálním sedačkám můžete bezpečně cestovat i s dětmi a není problém sbalit s sebou na cesty kolo… To jsou jen některé z mnoha předností těchto oblíbených autobusů.

 

1. Pohodlí jako v žádném jiném autobuse

Pohodlná a polohovatelná sedadla jsou vybavena i posunem do stran, který zvětší odstup od souseda. Výsuvné stolky umožňují maximálně pohodlnou práci s notebookem.

 

2. V Business Class jedete online

Po celou dobu cesty, v České republice i v zahraničí, máte wi-fi připojení zdarma. Jistě oceníte i možnost dobíjení vašich elektronických zařízení díky zásuvkám 230 V.

 

3. Zdarma časopisy, občerstvení a 3 zavazadla

Vybírat si můžete z denního tisku i časopisů, při nástupu do autobusu obdržíte 0,5 l lahvičky neperlivé vody a s sebou si zdarma můžete vzít 1 příruční a 2 cestovní zavazadla.

 

4. Děti na palubě vítány

Myslíme i na děti – každý autobus Business Class je vybavený dvěma dětskými sedačkami s 5bodovým pásem, které jsou homologované pro přepravu v autobusech.

 

5. Cestování s kolem

Složené a zabalené kolo přepravujeme v zavazadlovém prostoru nebo na vybraných trasách na nosiči.

 

6. Šetrné k životnímu prostředí

Autobusy Business Class jsou vybaveny moderními motory splňující normu EURO 6 – optimalizovaný systém spalování omezuje emise pevných částic na mez detekovatelnosti, oxidy dusíku jsou přeměňovány na zdraví neškodné složky vzduchu.

 

Kam a jak často jezdí Business Class

Bratislava – až 5 x denně

Koupit jízdenku

 

Brno – 3 x denně

Koupit jízdenku

 

Berlín, Drážďany, Kodaň – 3 x denně

Koupit jízdenku Berlín

Koupit jízdenku Drážďany

Koupit jízdenku Kodaň

 

Budapešť, Mnichov – 2 x denně

Koupit jízdenku Budapešť

Koupit jízdenku Mnichov

 

Od roku 2009, kdy vyjely první autobusy ve výbavě Business Class, se koncept komfortního cestování se zaměřením na větší prostor a bezpečí maximálně osvědčil. Business Class je image – dokonalá technika, elegantní design, skvěle propracované vybavení. V každém detailu je zde myšleno na „uživatele“ – ať už je to řidič, který se tu cítí jako pilot letadla nebo cestující, který má dokonalé pohodlí. Vyzkoušejte je taky!

 

Zdroj fotografií: Michael Fokt