O Eurolines | Eurolines.cz - Vaše spojení Evropou

O Eurolines

 illustration picture

Eurolines v České republice

  

V České republice zastupují Eurolines dvě společnosti: TOURING BOHEMIA, s. r. o. od roku 1992 a TRANSDEV EUROLINES CZ, a.s. od roku 1999. Nejsou na trhu konkurenty, ale partnery a spolupracují na provozu většiny autobusových linek.

 

Naše produktové portfolio tvoří:

 

  • mezinárodní autobusové linky

Z České republiky nabízíme spojení do více než 20 evropských zemí a téměř 150 měst. Jedná se o největší nabídku tradičních i netradičních destinací na českém trhu. Pohodlně a bezpečně vás dopravíme do cíle nejen z Prahy, ale i z Brna, Plzně nebo Ústí nad Labem. Jízdní řády se mění 2 x ročně a mají platnost – 1. 4. – 31. 10. nebo 1. 11. – 31. 3. Autobusové linky obsluhují standardní autobusy Eurolines nebo komfortní ve výbavě Business Class. Spojení do některých destinací (Rumunsko, Bulharsko, Litva, Bělorusko, Polsko) zajišťují autobusy zahraničních partnerů.

 

  • zájezdová a příležitostná autobusová přeprava

V rámci volné kapacity zajišťujeme přepravu pro cestovní kanceláře nebo korporátní klienty. Klademe vysoký důraz na úroveň poskytované služby a na přání zajišťujeme i nadstandardní servis (např. catering - studené občerstvení, alkoholické i nealkoholické nápoje, servis barmana, hostesek apod.).

  

Eurolines v Evropě

 

Značka Eurolines spojuje více než 30 evropských společností, které spolupracují na provozu nejrozsáhlejší autobusové sítě po Evropě. Tato síť poskytuje spojení mezi více než 500 evropskými destinacemi – od jihu na sever a ze západu na východ.

 

Organizace Eurolines vytvořila základní principy kvality poskytovaných služeb a transparentní podmínky přepravy i prodeje pro všechny své členy. Kdekoliv – v rámci celé sítě – se tak cestující setkají se stejnou úrovní servisu. V případě potíží mohou navštívit kanceláře Eurolines, které jsou ve všech hlavních evropských městech.


Eurolines nabízí výhodné ceny bez dalších skrytých nákladů. Žádné dodatečné příplatky – cenu, kterou vidíte, zaplatíte. Většina autobusových linek vás přiveze přímo do centra měst. Nemusíte platit za dodatečnou přepravu.

 

Všichni členové Eurolines používají moderní a bezpečné autobusy s pohodlnými sedadly, klimatizací a toaletou. Linky jsou nekuřácké.

 

Podporujeme dopravní portál pro řidiče v zemích EU zaměřený na nejnovější techonologie a bezpečnostní prvky během jízdy v tunelech ( www.itunnels.com ).