Proč cestovat s Eurolines? | Eurolines.cz - Vaše spojení Evropou

Proč cestovat s Eurolines?

Surfujete po internetu. Díváte se na svoje filmy, posloucháte oblíbenou hudbu a vašim elektronickým zařízením nikdy nedojde energie. Inspirujete se časopisy, nerušeně se chystáte na pracovní schůzku či si necháte zdát o cestě snů. Máte dost prostoru, cítíte se v bezpečí. Ve speciálních sedačkách si výlet užívají i vaše děti. Do jednoho příručního a dvou cestovních zavazadel se vešlo vše potřebné a s sebou máte přibaleno i kolo. Kde tohle zažijete? V autobusech Eurolines!

 

 

Jeďte online po celé Evropě

Díky wi-fi připojení jedete s Eurolines po celé Evropě zdarma online! Po celou dobu cesty, v České republice i v zahraničí, tak můžete v naprostém klidu pracovat a chystat se na schůzku, sdílet na sociálních sítích zážitky ze svých cest či si prostě jen tak surfovat po netu.

 

Zábavu nic nepřeruší

V autobusech Eurolines vám – tedy lépe řečeno vašim elektronickým zařízením - „štáva“ nikdy nedojde! Díky zásuvkám 230 V můžete pracovat, dívat se na filmy či hrát hry bez obav, že vaše zábava bude nečekaně přerušena.

 

Pohodlí jako v žádném jiném autobuse

Pohodlná a polohovatelná sedadla jsou vybavena i unikátním výsuvem do stran, který zvětší odstup od souseda, takže zde máte dostatek prostoru. Bezpečnostní pásy jsou nedílnou součástí sedadel, splňují všechny normy a nikde netáhnou – zkrátka tuto „povinnost“ ani nepocítíte.

 

Cestu si užijete na maximum

Funkční klimatizace a toaleta je ve všech autobusech samozřejmostí. Navíc jistě oceníte panoramatická okna s determálními skly, která umožňují skutečně výborný výhled na krajinu, kterou projíždíte - i cesta je přece cíl ... A když vás výhled omrzí, vyberte si z pestré nabídky časopisů různých žánrů, které jsou pro vás připraveny na palubě zdarma.

 

2+1 zavazadla zdarma

Nemusíte řešit, kolik věcí si s sebou můžete zabalit. Autobusy Eurolines totiž můžete cestovat s 1 příručním a 2 cestovními zavazadly zdarma. 

 

Děti na palubě vítány!

Eurolines jako první společnost na trhu zavedla již v roce 2011 speciální dětské sedačky. Kidybus mají pětibodový bezpečnostní systém a jsou určeny zpravidla pro děti od 3 do 9 let. Každý autobus je vybavený 1 sedačkou - plánujete-li výlet s početnější dětskou skupinkou, kontaktujte v předstihu naši infolinku, abychom vám mohli sedačky zajistit. Naše tipy na výlety s dětmi autobusy Eurolines najdete zde.

 

Cyklisty máme rádi

Složené a zabalené kolo přepravujeme v zavazadlovém prostoru nebo na vybraných trasách na nosiči. Destinace, kam se můžete vydat se svým dvoukolovým miláčkem, najdete zde.

 

Jezdíme ekologicky!

Autobusy jsou vybaveny moderními motory splňující normu EURO 6 – optimalizovaný systém spalování omezuje emise pevných částic na mez detekovatelnosti, oxidy dusíku jsou přeměňovány na zdraví neškodné složky vzduchu.

 

Designové a komfortní Business Class

Autobusy Business Class – to je maximální pohodlí. Ještě více prostoru pro vaše nohy, výsuvné stolky pro pohodlnější práci s notebookem a k tomu zdarma denní tisk . 

Kam a jak často jezdí Business Class:

Bratislava – až 5 x denně

Koupit jízdenku

 

Brno – 3 x denně

Koupit jízdenku

 

Berlín, Drážďany

Koupit jízdenku Berlín

Koupit jízdenku Drážďany

 

Budapešť, Mnichov – 2 x denně

Koupit jízdenku Budapešť

Koupit jízdenku Mnichov

 

Zdroj fotografií: Michael Fokt